Коли Ісус жив на землі, Він вибрав Собі 12 учнів, яких назвав апостолами, і доручив їм особливу місію — вони стали першими посланцями Доброї Новини після Його смерті і Воскресіння. Саме ці перші дванадцять апостолів стали основою Церкви разом з Ісусом як наріжним каменем та Марією, Матір’ю Церкви.

Слово «апостол» означає «посланий». Як перші апостоли були посланими в часи Ісуса Христа, так само і тепер Христос посилає певних осіб чи групу осіб нести Добру новину Своїм дітям.

«А коли вийшов, близько третьої години побачив інших, що бездільно стояли на ринку. Він же їм сказав: «Ідіть і ви у мій виноградник» (Мт. 20, 3-4). З того далекого дня заклик Ісуса Христа «Ідіть і ви у мій виноградник» продовжує лунати у ході історії: він звернений до кожної людини, яка приходить у цей світ.

Ідіть і ви. Цей заклик стосується не тільки єпископів, священиків, монахів та монахинь, а й усіх віруючих мирян, котрих Бог особисто покликав і ввірив їм місію у Церкві та у світі. Святий Григорій Великий згадує про це у своїй проповіді, так коментуючи притчу про робітників у винограднику: «Подивіться, дорогі браття, як ви живете, і впевніться, чи ви вже стали робітниками Господа. Кожен з вас повинен оцінити те, що він робить, і переконатися, чи вже працює у Божому винограднику».

ПІСЛЯСИНОДАЛЬНЕ АПОСТОЛЬСЬКЕ ПОВЧАННЯ СВЯТІШОГО ОТЦЯ ІВАНА ПАВЛА II «ПОКЛИКАННЯ І МІСІЯ МИРЯН», п. 2

Видавництво «Апостол» розпочало свою діяльність у 2006 році в м. Івано-Франківську з благословення тодішнього владики світлої пам’яті Софрона Мудрого, ЧСВВ Української Греко-Католицької Церкви. Першою книгою, яка вийшла в нашому видавництві, є «Вервиця визволення», що стала бестселером.

Видаючи книги, прагнемо допомогти парафіяльним священикам оживити свої парафії через матеріали, які допомагають формувати віру: євангелізаційні та біблійні, для праці з молоддю, для формації жінок і чоловіків. Наші книги доступні за змістом для людей різного віку. Вони  розпалюють любов до Бога, до Церкви, оживляють віру.

Ми є частиною апостоляту мирян та духовенства в Церкві і для Церкви.

Видавництво «Апостол» є складовою місії «Апостол». Наш колектив — це група мирян та духовенства, які відгукнулись у серці на заклик до нової євангелізації і мають гаряче прагнення поширювати Христа та християнські цінності в суспільстві через ЗМІ. Ми дякуємо Богові, що благословив нас працею, через яку можемо поширювати Його Царство.