http://apostol.ua/categories/22

Телестудія «Апостол» діє з жовтня 2008 року з благословення правлячого Архієрея Івано-Франківської єпархії УГКЦ Кир Володимира Війтишина та світлої пам’яті Кир Софрона Мудрого ЧСВВ.

Телестудія створила низку фільмів: про вертеп спільноти «Емануїл» при монастирі отців василіян, про фестиваль Христового міста «Вгору серця», про прощу василіянської молоді до Гошева, про соціальну службу «Карітас-УГКЦ», «Міріямпіль ― місто Марії», «Велич Галичини» про Крилос як могутню столицю Галицького князівства в минулому і як культурний та духовний центр у наш час, «Під покровом Божого Провидіння» про духовний шлях світлої пам’яті преосвященного владики Софрона Мудрого ЧСВВ до його 90-літнього ювілею, «Евакуйовані назавжди» про історію депортованих із Закерзоння українців, які сьогодні проживають у с. Терновиця Тисменицького р-ну Івано-Франківської обл. 

Зараз випускаємо три телепрограми, які ви можете переглянути на місцевих телеканалах та в мережі інтернет. Це «Знаки часу», «Благословення» та «Ангел нашої вулиці».

Працюємо над записом наших програм із сурдоперекладом.

Окрім цього, створюємо також соціальні ролики.